ALKGRUP

HAKKIMIZDA

20 Yıllık Tecrübeyle

ALK GRUP

ALK GRUP, gerek perakende işletmelerde, gerekse entegre tesislerde uzun yıllardır alanında profesyonelleşmiş kadroların bir araya gelerek, yapı, mülk ve İşletmelerinizin hassasiyetlerine konsantre, teknolojik ve sistemsel alt yapıyla yeniden kurgulandığı bir organizasyon ağı ve yönetimidir.

 

ALK GRUP, yapı, mülk ve işletmelerinizin tüm teknik bakımlarıyla beraber Enerji Yönetimi, Bina Otomasyon Sistemleri, Temizlik, Güvenlik, Resepsiyon, Peyzaj, İnşaat & Renovasyon alanlarında uzman kadrolarıyla müşterilerine çok geniş bir hizmet alanı sağlayabilen organizasyon ağıdır.

 

ALK GRUP ile partnerliğinizde; tüm mesleki yeterlilik belgeleri mevcut, alanında uzmanlaşmış ekiplere sahip olursunuz. İşletmelerinizde her türlü ek iş talepleri ve kontrollü bakımlar; tarafımızdan atanmış oda kayıtlı mühendisler eşliğinde takip edilir ve online siteme işlenir. Alınan veya onay bekleyen her aksiyon ALK GRUP Online yazılımda Min. 5 sene boyunca muhafaza edilir. Sistem böylelikle; bakımlardan ek işlere, temizlikten onarımlara kadar ihtiyaç olunan bilgiye yönelik filtrelenebilir ve raporlanabilir olarak hizmet sunar.

 

 
 
 
 
  • 7/24 online & telefon ile iletişim ve acil 

450

Proje Tamamlandı

200

Mutlu Müşteriler

150

Büyüme Oranı

35

Uzman Çalışan